Manazer Zakaznickych sluzieb/Reception desk

Popis práce / Job description :

Máme pre Vás fantastickú pracovnú príležitosť v oblasti riadenia služieb zákazníkom, recepcie/miesta prvého kontaktu, office managementu a riadnia operatívnych úloh.

Ak Vás pracovná pozícia zaujme a spĺňate požiadavky pošlite nám Váš životopis.

Náplň práce je nasledovná:

Riadenie tímu: Budete mať na  starosti riadenie a vedenie tímu pracovníkov, ktorí poskytujú služby zákazníkom. To zahŕňa pridelovanie úloh, sledovanie výkonnosti a poskytovanie spätnej väzby.

Zabezpečenie kvality služieb: Budete mať na starosti  zabezpečenie vysokého štandardu kvality poskytovaných služieb. To môže zahŕňať vykonávanie auditov, sledovanie spokojnosti zákazníkov a implementáciu zlepšení procesov.

Spolupráca s inými oddeleniami: Budete  spolupracovať s inými oddeleniami v rámci organizácie, ako je oddelenie zákazníckej podpory, marketingu alebo vývoja produktov.

Komunikácia so zákazníkmi: Budete prvým bodom kontaktu so zákazníkmi v prípade, že tímoví členovia nepreberajú všetky otázky alebo problémy priamo. Zabezpečuje, aby zákaznícke požiadavky a potreby boli správne pochopené a zodpovedne riešené.

Pracovné benefity / Work benefits :

- super atraktívne pracovné prostredie

- atraktívne odmeňovanie

- výborný kolektív v práci

- dynamická práca - vhodné pre kandidátov ktorí majú radi vysokú dynamiku

Podmienky prijatia / Conditions of admission :

- Skúsenosť s riešením klientských požiadaviek ( aj technického charakteru )

- Skúsenosť s office managementom

- Skúsenosť s prácou na kontaktnom centre je výhodou

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni ( spolupráca so zahraničím )

Lokalita / Location : Bratislavský kraj
Typ Úväzku / Job Type : plný
Plat / Salary : dohodou
Referenčné číslo / Reference number : A927